Instalacja aplikacji

Krok 1. Wejdź do dedykowanego dla Twojego smartfonu sklepu internetowego z aplikacjami (App Store dla telefonów z systemem iOS lub Google Play dla telefonów z systemem Android)
Krok 2. W wyszukiwarce sklepu wpisz nazwę aplikacji "e-kartoteka".
Krok 3. Pobierz aplikację na swój telefon.

Pierwsze logowanie do aplikacji mobilnej

Krok 1. Uruchom aplikację mobilną e-kartoteka.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji mobilnej e-kartoteka niezbędne jest założenie Konta technicznego,
które pozwala na dostęp do aplikacji oraz na wygodne przełączanie się między kontami e-kartoteki.

Tworzenie konta technicznego

Wybierz przycisk Utwórz konto techniczne.

Krok 1. W pola Login i Hasło wprowadź dane dostępowe, które służą do logowania do portalu internetowego e-kartoteka. Następnie wybierz przycisk Zaloguj.

Krok 2. Wprowadź dane potrzebne do utworzenia Konta Technicznego: e-mail oraz hasło. Dodatkowo do potwierdzenia poprawności wprowadzonego hasła wpisz je ponownie w okno Powtórz hasło. Jednocześnie zaakceptuj Regulamin Konta technicznego oraz klauzulę związaną z ochroną danych osobowych. na koniec wybierz przycisk Utwórz konto techniczne.

Krok 3. Na ekranie pojawi się okno, w które należy wpisać kod weryfikacyjny przesłany na podany adres e-mail. Po wprowadzeniu kodu wybierz przycisk Zweryfikuj adres e-mail. Weryfikacja adresu e-mail jest konieczna, aby można było skorzystać z procedury odzyskania hasła. Można ją przeprowadzić w późniejszym czasie - w tym celu należy skorzystać z odnośnika znajdującego się w wiadomości e-mail. Aby odłożyć weryfikację adresu e-mail należy wybrać przycisk Zweryfikuj później.

Ważna informacja: jeśli chcesz zweryfikować adres e-mail w późniejszym czasie, upewnij się, że wiadomość e-mail do Ciebie dotarła i masz ją w swojej skrzynce poczty elektronicznej.

Od tego momentu Twoje konto techniczne jest już aktywne. Możesz się zalogować do aplikacji.

Konfiguracja konta technicznego

Przy pierwszym zalogowaniu do konta technicznego następuje dwuetapowa konfiguracja.

Krok1. W pierwszym kroku możesz ustawić czterocyfrowy kod PIN, aby jeszcze wygodniej logować się do aplikacji mobilnej e-kartoteka. Jeśli nie jesteś zainteresowany ustawieniem kodu PIN wybierz przycisk POMIŃ. Kod PIN można także ustawić później w aplikacji.

Krok2. Jeśli masz inne konta e-kartoteki możesz je teraz dodać do Twojego Konta technicznego, by wygodniej się między nimi przełączać. Aby kontynuować wprowadź dane w pola Login e-kartoteki (kolejnego konta) oraz Hasło, a następnie wybierz przycisk Dodaj Konto.

Jeśli nie chcesz dodać innego konta wybierz przycisk Przejdź do e-kartoteki. Ta operacja może być także wykonana w późniejszym czasie, po zalogowaniu do aplikacji.

Ważna informacja: możesz dodać kolejne konta e-kartoteki w czasie późniejszym.

Mobilna e-kartoteka gotowa do użytku

Po zalogowaniu aplikacja mobilna e-kartoteka jest gotowa do użytku. Jej zakres funkcjonalności odpowiada opcjom dostępnym w portalu internetowym e-kartoteka. Aby sprawdzić dostępne informacje wybierz na ekranie głównym zakładkę Opcje.


Więcej informacji znajdziecie państwo w instrukcji