Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi
Zarządzamy nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych od 2000 roku. Pod naszą opieką jest przeszło 100 wspólnot, zajmujących powierzchnię 260 000 m2. Nasi Klienci od wielu lat wciąż są z nami. Wierzymy, że jest to nasz prawdziwy sukces. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, wizerunek wspólnoty i wartość nieruchomości. Przejmujemy odpowiedzialność za całość zadań technicznych, administracyjnych i księgowych. Działamy na terenie Śląska.
Internetowy Portal Właściciela Lokalu
Jako zarządca nieruchomości, uprzejmie przypominamy że specjalnie dla Państwa wygody udostępniliśmy program, w którym znajdują się informacje o Wspólnocie oraz o Państwa lokalu. Program pełni funkcję Internetowego Portalu Właściciela Lokalu z którego można korzystać na komputerze, smartfonie i tablecie. Przez 24 godziny na dobę dostępne są dokumenty Państwa Wspólnoty oraz wgląd w Państwa indywidualne rozrachunki.
E-kartoteka - aplikacja mobilna
Mobilna e-kartoteka to intuicyjne i wygodne narzedzie pozwalajace na pełną kontrolę rozliczeń zwiazanych z Twoimi lokalami oraz łatwa komunikację z zarzadca nieruchomosci i pozostałymi mieszkancami. Dzięki aplikacji zyskujesz dostęp do najwazniejszych informacji z poziomuTwojego telefonu.

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Logowanie